szarkoz napisał(a):

|
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę
|
pod śmietnikiem, ewentualnie na jakichś wykopach gdzie bramka oznaczona jest cegłówkami a linia boiska liściami z drzew licząc się ze skręceniem nogi po paru podaniach.