Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.09.2009, 11:53
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę co teraz mamy internetowych napinacz, organizujących debilne protesty, które i tak skutku nie przyniosą. W ten sposób prędzej byśmy coś zmienili niż bawieniem się w pierdoły.
If you have a closed mind do the same with your mouth.