Wyświetl pojedynczy post
oletrene
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 12.09.2009, 11:25
Ja liczę na to , że ten internetowy protest zmieni się w Prawdziwy .
Cholera jasna , przecież to jest 40 milionowy naród , a wystarczyło by protest tysiąca pod siedzibą PZPN żeby dać im do myślenia.
Media są po naszej stronie , rząd jest po naszej stronie , jedyne co trzeba to chęci .
Mam 23 lata i od urodzenia nie pamiętam ,żadnego sukcesu Polskiego klubu lub piłkarza , który zdominował Europe .