Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.09.2009, 11:13
Nigdy nie przemawiała do mnie forma "internetowych protestów" przeciwko czemukolwiek.
Takich petycji odnośnie PZPN pamiętam już kilka i nie przypominam sobie żeby jakaś przyniosła jakiś efekt.
Co to da, nawet jak się tam wpisze 5000 osób?