Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 12.09.2009, 09:42
Ja mysle ze Drzewiecki to nie tchorz... on po prostu jeszcze nie przetworzył w tej swojej głowce ze jakby rozgonił ten burdel pzpnowski to zyskałby poparcie wieksze niz obecnie, ze jakby sie z tym uporał to by wielu ludzi, wielu kibicow go nosilo na rekach. Twierdze ze politycy to takie szuje ktore zrobia wszystko aby zyskac poparcie spolecznosci, gdyby był na 100% przekonany ze jak rozwali ten burdel nawet kosztem wykluczenia Polski i polskich klubow z pucharow na powiedzmy rok 2 lata to by sie nie wahał i to zrobil. Uwazam ze wtedy kiedy było glosno ze FIFA nas zawiesi jesli Drzewiecki bedzie sie platał w sprawy PZPNu to wtedy minister uwazal ze musi odpuscic bo go ludzie znienawidza jak zagrodzi droge polskim klubom i reprezentacji do gry w Europie, jednak teraz mysle ze nastanie taki dzien ze jakas menda polityczna uswiadomi sobie ze jak ten burdel rozwali to bedzie w tym kraju Bogiem, zyska wielkie poparcie ludu, i bez wahania ta szuja zajmie sie tym całym pzpnikiem po to zeby tylko zyskac elektorat
Odpowiedz cytując