Wyświetl pojedynczy post
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 12.09.2009, 07:08
bieniuTS napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=PuSSUmgj6IM "miesiąc przed grudniem to będzie" hahahah jaki odmóżdżony koleś. Podobno na Cracovii się udzielał ale nie wiem czy to prawda.
ta wesja jest lepsza
http://www.youtube.com/watch?v=D5We2...eature=related
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
Odpowiedz cytując