Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
2026
11.09.2009, 22:45
Lub w zimowym okienku transferowym sprowadzasz za dużą ilość nowych zawodników
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17