Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 11.09.2009, 21:49
Zgadzam się z większością tez Leo , dla nas kibiców buractwo , zawiść i beton PZPN-u to rzecz powszechnie wiadoma ale NIC z tego nie wynika. Kompletnie nic. I fakt że Dziady są nie do ruszenia , to jest dramat. Powoli tracę resztkę szacunku do Piechniczka , o reszcie "czterech pancernych" z Grzesiem L. na czele szkoda pisać. Karierowicze i aparatczycy przyssani do stołków i koryta. DNO.
Nasz "level" widzieliśmy z Irlandią , Słowenią!! czy.. Lewadią.
Mamy nie całe 3 lata do Euro , gdzie system szkolenia , program selekcji , gdzie motywacja dla młodych
Ile nasza (bogata przecież) Wisełka ma boisk treningowych , gdzie są wychowankowie , gdzie nikną talenty Można stawiać tysiące pytań w całym tym PZPNie i nie ma kompletnie nikogo kto umiałby lub próbował na nie odpowiedzieć lub coś nowego stworzyć.

Ps. Co do Leo , też nie jest bez grzechu , bo na R22 ( i nie tylko) raczej go nie widziałem , po za tym mam nieodparte wrażenie że na naszą kadrę to on już położył lagę rok temu.
Odpowiedz cytując