Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 11.09.2009, 18:25
eF. napisał(a):Wyświetl post

A przy okazji, Picasso, a po ile stoi tam euro? Zastanawiam się właśnie, co teraz bardziej opłaca się wziąć.
nie odpowiem ci na to pytanie niestety.my tam wszystko rozliczamy w $
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując