Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 11.09.2009, 14:54
LECHIA - WISŁA 1:2

Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Głowacki, Piort Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Boguski
Bramki: Paweł Brożek, Sobolewski
GURNY
ŚLUNSK