Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
645
11.09.2009, 14:54
LECHIA - WISŁA 1:2
Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Głowacki, Piort Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Boguski
Bramki: Paweł Brożek, Sobolewski
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997