|
Bo jakby Ci co dająkasę na ten sport się w****ili to dziadków nie byłoby za dwa dni. Ot,nie płacimy jak nie będzie zmian. Od C+ po sponsorów klubów. Tylko,że jak C+ nie odczuwa,że ten syf wpływa na jego sprzedaż to po co się żołądkować?Wszyscy się przekrzykują jak to jest fatalnie a ligę każdy ogląda płacąc abonament.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|