Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Kassperr
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
2975
11.09.2009, 12:21
Przecież to jest nie do pomyślenia co się dzieje w tym kraju.
Kassperr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kassperr
Znajdź inne posty napisane przez Kassperr