Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 11.09.2009, 11:49
Rzeczywiście FIFA PC strasznie lipna, może grafika i animacje nie najgorsze, ale gameplay strasznie lipny. Zagrałem 2 mecze, jeden na amatorze (ostatni raz fife grałem w 2002) i strasznie łatwo się grało. Ograłem barce 2:0 Marsylią. Zmieniłem poziom na Legendarny (Bramkarze i przeciwnik) i to samo 2:0 do przodu. Nie wiem poco oni robią taką lipe na PC... Głupie tłumaczenie, że to dla tego bo gracze mają słabe sprzęty do mnie nie przemawia. Na PC dalej będzie rządził PES, co do konsoli to FIFA chyba jest najlepszym wyborem.