Kamson napisał(a):

|
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.
|
No nie przesadzaj. Jeśli ktoś lubił poprzednią część to i w tą pogra z przyjemnością bo jest jednak lepiej niż ostatnio. Z tego co widziałem w demie wreszcie są jakieś ustawienie taktyczne poza formacją i jest tego całkiem sporo. Nie wiem jak to działa w rzeczywistości ale w ustawienieach jest. FIFA 10 na PC na pewno nie jest grą beznadziejną. Można jednak powiedzieć, że jest grą trochę z innej epoki dla, jak to tłumaczy EA, graczy ze słabszymi komputerami. EA w tym przypadku sama troche kręci na siebie bata bo FIFA na PC wygląda jak wygląda właśnie przez duży kontrast z rewelacyjną FIFĄ konsolową. Jeśli ktoś jednak nie grał w tą grę na konsoli to nie powinien odczuwać jakiegoś wielkiego dyskomfortu grając w wersję komputerową.