Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 11.09.2009, 11:18
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Nie warto ściągać. Mówie o wersji na PC. To jest tragedia. Grafika jak w FIFIE 98, gameplay chaotyczny, niepoukładany. BEZNADZIEJA.

No nie przesadzaj. Jeśli ktoś lubił poprzednią część to i w tą pogra z przyjemnością bo jest jednak lepiej niż ostatnio. Z tego co widziałem w demie wreszcie są jakieś ustawienie taktyczne poza formacją i jest tego całkiem sporo. Nie wiem jak to działa w rzeczywistości ale w ustawienieach jest. FIFA 10 na PC na pewno nie jest grą beznadziejną. Można jednak powiedzieć, że jest grą trochę z innej epoki dla, jak to tłumaczy EA, graczy ze słabszymi komputerami. EA w tym przypadku sama troche kręci na siebie bata bo FIFA na PC wygląda jak wygląda właśnie przez duży kontrast z rewelacyjną FIFĄ konsolową. Jeśli ktoś jednak nie grał w tą grę na konsoli to nie powinien odczuwać jakiegoś wielkiego dyskomfortu grając w wersję komputerową.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)