|
LECHIA GDAŃSK - WISŁA KRAKÓW 1-3
SKŁAD: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Paweł Brożek , Małecki.
ZMIANY: Jirsak, Cantoro, Ćwielong
STRZELCY: Paweł Brożek, Kirm, Małecki
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 11.09.2009 o godz. 15:38.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|