Bronex napisał(a):

|
Po zawężeniu pola do rodzimych trenerów to najlepszym kadydatem byłby albo Kasperczak albo Lenczyk. Kasperczak mógłby swobodnie gadać z Obraniakiem. Tego typu zrozumienie na pewno Ludovicowi by pomogło. Smuda czy inne wynalazki zdecydowanie nie. Ale znając życie to jak to na Miodowej bywa Grzechu między jedną libacją a drugą już namaścił na selekcjonera doktora Majewskiego.
|
Moze prosciej bedzie zatrudnic tlumacza. Kasperczak trener majacy na koncie takie sukcesy jak mecze z Valerenga czy Dinamo Tbilisi - dziekuje. Taki Smuda nigdy nie skompromitowal sie na arenie miedzynarodowej, a okazji do tego mial przeciez sporo - nalezy mu sie w koncu ta kadra tak jak psu kosc.