Bronex napisał(a):

|
k. Kasperczak mógłby swobodnie gadać z Obraniakiem. Tego typu zrozumienie na pewno Ludovicowi by pomogło.
|
Jakich ja ****a czasów dożyłem, że znajomość jezyków obcych będzie wymagana do roli trenera polskiej kadry...
Za 20 lat, to tylko po koszulkach będzie można rozpoznać którzy "nasi"...