Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 10.09.2009, 22:03
4 godziny zmarnowane na ściąganie badziewia "FIFA 10 demo". Może sie ostatnio za dużo nagrałem na konsoli ale ta gra przypomina mi FIFE sprzed 10 lat. Grafika to jest totalna porażka, a gameplay strasznie chaotyczny. Przerwijcie ściąganie - szkoda czasu. Panowe z EA Sports chyba sobie zrobili marny dowcip. Mam nadzieje, że na konsole będzie lepsza niż rok temu i chyba wkońcu będę sobie musiał zakupić xboxa albo ps3...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując