Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 10.09.2009, 20:52
Lechia - Wisła - 1:2
Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Pi.Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Pa.Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Pa.Brożek, Małecki