Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11055
Stary 10.09.2009, 20:09
PaluchTSW napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam pytanie gdzie w Krakowie, ew tuż pod krakowem można bez przypału pojezdzić autem, żeby miśki nie węszyły ? lotnisko przy dyw. 303 odpada - węszą, parkingi pod super,hiper marketami odpadają - mogą węszyć. Chciałbym moją dziewczyne zabrac furą zanim zacznie jazdy i coś jej tam pokazać tego i owego

jesli plac to polecam obok cmentarza rakowickiego(ulica dzielaca cm) dostepny dla kazdego chyba za 7 zl /h ,pozdrawiam
Odpowiedz cytując