Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
11055
10.09.2009, 20:09
PaluchTSW
napisał(a):
Witam, mam pytanie gdzie w Krakowie, ew tuż pod krakowem można bez przypału pojezdzić autem, żeby miśki nie węszyły ? lotnisko przy dyw. 303 odpada - węszą, parkingi pod super,hiper marketami odpadają - mogą węszyć. Chciałbym moją dziewczyne zabrac furą zanim zacznie jazdy i coś jej tam pokazać tego i owego
jesli plac to polecam obok cmentarza rakowickiego(ulica dzielaca cm) dostepny dla kazdego chyba za 7 zl /h ,pozdrawiam
palczi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palczi
Znajdź inne posty napisane przez palczi