Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 10.09.2009, 19:46
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Przed 18 pojawiło sie w sieci demo FIFY 10
http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-10-pc/807056-fifa-10-pc-demo.html
1.8 gb
Ale transfer idzie normalnie, za 2godziny podziele sie wrażeniami
Ja ściągnę z ciekawości i zobacze jaka kaszane znowu wymyslili. W fife i tak bede pewnie tylko na konsoli grał.

PS. Całe szczęście że w PESIE 10 znowu będzie Wisła
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 10.09.2009 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując