Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 10.09.2009, 17:42
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Skład : Pawełek - Alvarez,Głowacki,Jop,Piotr Brożek - Łobodziński,Sobolewski,Diaz,Kirm - Małecki,Paweł Brożek
Zmiany : Cantoro,Ćwielong,Jirsak
Wynik : 1:3
Bramki : Paweł Brożek x2,Kirm
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 11.09.2009 o godz. 16:05.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!