|
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Skład : Pawełek - Alvarez,Głowacki,Jop,Piotr Brożek - Łobodziński,Sobolewski,Diaz,Kirm - Małecki,Paweł Brożek
Zmiany : Cantoro,Ćwielong,Jirsak
Wynik : 1:3
Bramki : Paweł Brożek x2,Kirm
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 11.09.2009 o godz. 16:05.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|