|
tak czysto informacyjnie, a wręcz ku zaspokojeniu ciekawości. Znacie kogoś osobiście lub kogoś tam który żyje tylko i wyłącznie z bukmacherki? no i jeszcze jedno, wykupował ktoś z Was jakieś abonamenty na płatne typy? gdzie, jak i za jakie pieniądze?
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
|