Kontrakt podpisaly lesne dziadki wiec to ich wina

Mozemy rotowac trenerami ale to nie zmieni faktu, ze ryba psuje sie od glowy.
PZPN powinien wiecej przykladac wagi do szkolenia mlodych, kluby do scoutingu,trenerzy do taktyki i podejscia do gry, pilkarze do gry i do swiadomosci tego ze sa naprawde slabi,kibice do realnej oceny itp itd...
Majewski to cienias i kazdy kto widzial jego wyczyny wie o czym mowa, Skorza za cienki na dzien dzisiejszy, pozostaje Smuda.
Franz niczego wielkiego nie osiagnie ale na dzien dzisiejszy to jedyna mozliwa nominacja.
Leo dal ciala, dupy dali pilkarze bez wyjatku.
Amen.