Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2321
Stary 10.09.2009, 15:46
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
My płacimy za transport 20zł a żydki 5zł, ciekawe na co/do kogo idzie pozostałe 15...
Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz - żydy za transport płacą 15zł a za bilet 5zł bo im prezesik fundnął na 1 mecz
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
Odpowiedz cytując