Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2321
10.09.2009, 15:46
_gilardino_
napisał(a):
My płacimy za transport 20zł a żydki 5zł, ciekawe na co/do kogo idzie pozostałe 15...
Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz - żydy za transport płacą 15zł a za bilet 5zł bo im prezesik fundnął na 1 mecz
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
misiekpb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiekpb
Znajdź inne posty napisane przez misiekpb