Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2319
Stary 10.09.2009, 14:40
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie nudzi Wam się bando płaczków najeżdżanie na SKWK? A może zadalibyście pytanie kto ich dofinansowuje, a nie dla kogo idzie kasa od nas. O ile wiem klub im dopłaca do transportu. Nam nie. Jeszcze jakieś pytania macie?
Zadałem pytanie, nikogo nie oskarżam na h.. się rzucasz?

Odpowiedz cytując