pan Dudi napisał(a):

|
Nie nudzi Wam się bando płaczków najeżdżanie na SKWK? A może zadalibyście pytanie kto ich dofinansowuje, a nie dla kogo idzie kasa od nas. O ile wiem klub im dopłaca do transportu. Nam nie. Jeszcze jakieś pytania macie?
|
Zadałem pytanie, nikogo nie oskarżam na h.. się rzucasz?