|
No, tylko, że już nie pierwszy klub się ładuje na minę kupując Polaka. I teraz nawet tych niezłych, którzy mogliby pójść na zachód się rozwijać nikt nie chce kupić. Wszyscy się poznali i sprzedać będzie na prawdę ciężko. A teraz jak Leo odszedł, to o opchnięciu Łobo możemy pomarzyć.
. .
|