Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 10.09.2009, 12:50
No, tylko, że już nie pierwszy klub się ładuje na minę kupując Polaka. I teraz nawet tych niezłych, którzy mogliby pójść na zachód się rozwijać nikt nie chce kupić. Wszyscy się poznali i sprzedać będzie na prawdę ciężko. A teraz jak Leo odszedł, to o opchnięciu Łobo możemy pomarzyć.
..
Odpowiedz cytując