flamengista napisał(a):

|
Źle pamiętasz, bo właśnie Szwajcarzy i Austriacy byli pierwsi.
|
Kolega źle pamięta, Belgowie w 2000 też nie wyszli z grupy. Udało się Holendrom za to.
Co do meczu, dno i tyle. Wszyscy wiedzą, gdzie leżą bolączki naszej piłki, ale leśne dziadki z PZPN są moim zdaniem do EURO2012 nie do ruszenia...