Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2924
Stary 10.09.2009, 10:24
Jedynym wyjściem byłoby zrobienie na portalach ankiety pt "Wybierz Piłkarzy Których Leoś Ma Powołać"
i przed meczem "Wybierz Ustawienie I Wyjściową Jedenastkę", a w trakcie meczu konkurs "I Ty Możesz Zostać Selekcjonerem" (Wyślij SMS pod numer7777, w treści wpisz zawodnika na zmianę) I w trakcie meczu były by 3 zmiany z największą ilością głosów Trochę mnie fantazja poniosła, ale jedynie taki sposób z Leosiem na ławce dał by nam szanse na nie skompromitowanie się.
Odpowiedz cytując