Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 10.09.2009, 10:15
Ja tak czułem ,że Grzesiek dzisiaj rano na potężnym kacu spojrzy w poranną gazetę i z wielkim zdziwieniem stwierdzi , "****a co ja zrobiłem". Już Jacek Gmoch powiedział ,że Lato to jest człowiek piekielnie prymitywny wręcz przygłupi. Ledwo pisze i czyta po polsku. Do tego widać ,że mocno gazuje. Odszkodowanie dla PZPN-u to jest koszmarny sen. Leon dobrze zabezpieczył sobie fronty , negocjując z bandą prymitywów. Leona na pewno nie zwolnią. Zobaczycie ,że w meczu z Czechami i Słowacją będzie nas prowadził.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 10.09.2009 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując