Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2917
Stary 10.09.2009, 09:40
swinia napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, przynajmniej za nasze podatki banda betonów z pzpn nie urządzi sobie wycieczki po afryce, i my kibice nie będziemy musieli się denerwować przez góra 2(dwa) mecze.
Proszę Platiniego, zabierzcie nam Euro.
Benhałer jeszcze na konferencji mówi o dobrym wychowaniu. Prostak jeden
Jeśli myślisz, że banda naszych skretyniałych zielonych ludków nie urządzi sobie wycieczki do afryki to się grubo mylisz. Jak mamy zorganizować EURO 2012 bez podejrzenia gospodarzy afrykańskiego mundialu? Przecież cały PZPN tam na pewno pojedzie po "nauke". I ch*j!! Narodowa nie pojedzie, oni pojadą.... TU JEST POLSKA
Odpowiedz cytując