Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11020
Stary 10.09.2009, 09:38. Problem Cyfra+
łooo dawno mnie tu nie było no ale teraz mam problem

otóż kończy mi się abonament Cyfry na jednym z dekoderów (na drugim mam nowy ale opcja multiroom nie wchodzi w rachubę na razie bo mam pakiet komfortowy+, spliter tak samo bo nie chcę się bawić z kablami po domu)


tak więc czy istnieje jeszcze możliwość w jakiś sposób rozkodowania karty?

specjalistów proszę o pomoc i rady
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując