łooo dawno mnie tu nie było no ale teraz mam problem
otóż kończy mi się abonament Cyfry na jednym z dekoderów (na drugim mam nowy ale opcja multiroom nie wchodzi w rachubę na razie bo mam pakiet komfortowy+, spliter tak samo bo nie chcę się bawić z kablami po domu)
tak więc czy istnieje jeszcze możliwość w jakiś sposób rozkodowania karty?
specjalistów proszę o pomoc i rady
