AYALA napisał(a):

Warto też chyba sie zainteresowac tym stoperem z Sochaux który ma nasze korzenie Damienem Perquisem i chce grac dla Polski
|
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...le_boicie.html - tego pajaca do kadry, bez przesady ? szanujmy sie
Wszyscy wiedza, ze jedynym i slusznym kandydatem na trenera jest Smuda. Dlaczego wiec nie moglby prowadzic juz kadry w 2 ostatnich meczach ? Szkoda czzasu na Majewskiego - boje sie, ze to zamierzone dzialanie, jakims fuksem mu sie uda i wtedy zostanie i wtedy i czymkolwiek na euro 2012 mozemy zapomniec.