Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 10.09.2009, 00:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie chce nic mowic, ale "akcje" Kirma po dzisiejszym spotkaniu poszly zdecydowanie do gory w futbolowym swiatku(a bylo podobno kilku scautow). Zebysmy sie nie zdziwili, jak zima przyjdzie oferta z Francji czy z Niemiec.
Hehe, widze ze dalej niektorzy mysla, ze Polska to centrum wszechswiata, a nie totalna megaburacka piłkarska prowincja i mysla, ze jak ktos zagra dobrze z Polską i gra w polskim klubie to moze byc troche lepszy od przeciętnej... przeciętnej.

Myślisz, ze jacys Norwegowie dostana oferty po zlaniu 2-1 Macedonii?
Odpowiedz cytując