Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2901
Stary 10.09.2009, 00:03
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie nadążam za tokiem rozumowania PZPNowych dziadków. Skoro związek stać na kontrakt dla przyzwoitego zagranicznego trenera to po jaką cholerę zatrudniać Polaka?! Skąd wziął się pomysł, że krajowy trener mógłby pomóc reprezentacji?
Bo to jest po prostu banda...jova.Ty myślisz że to od kilku meczy leśne dziady kibicowały naszym przeciwnikom , oni im kibicowali od pierwszego meczu kiedy Benhałer objął reprezentacje...

a teraz dadzą fuchę Stefciowi...a może mu się uda wymęczyć 6 punktów i zostanie.W tej ekipie wszystko możliwe - Dla tego w jednym szanowałem Benhałera, że poznał się na nich od pierwszego dnia.Szkoda tyle że z perspektywy czasu, tylko za to mu można mu plusa postawić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując