Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2894
Stary 09.09.2009, 23:42
O tym ze Lato po postkomunistyczny dziad to wiedzieli chyba wszyscy.

Ale musze sie zgodzic z Ibuttim ze brak mu tez jakiekolwiek oglady bo to zwolnienie to nie ma byc "show" tylko normalne rozwizanie umowy.

Ja pie**** czy tych ludzi z PZPN(R)U nie stac na zaden normalny gest ,ktorego nie mogliby sie potem stydzic.

Zreszta zwolenia to ja bym zaczał od samego Laty,mam nadzieje ze kiedys doczekam tego dnia.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując