|
O tym ze Lato po postkomunistyczny dziad to wiedzieli chyba wszyscy.
Ale musze sie zgodzic z Ibuttim ze brak mu tez jakiekolwiek oglady bo to zwolnienie to nie ma byc "show" tylko normalne rozwizanie umowy.
Ja pie**** czy tych ludzi z PZPN(R)U nie stac na zaden normalny gest ,ktorego nie mogliby sie potem stydzic.
Zreszta zwolenia to ja bym zaczał od samego Laty,mam nadzieje ze kiedys doczekam tego dnia.
|