1q2 napisał(a):

|
Inna sprawa że u nas trener to max 3 lata, gdzie ostatni rok to już dogorywanie.
|
Dokładnie, parę sparingów do tyłu i trener będzie spalony w oczach mediów. Zmieszany z błotem po kilku następnych straci jakikolwiek szacunek u piłkarzy i kibiców. Będziemy się zastanawiać na 2 miesiące przed mistrzostwami czy nie zmienić go.