Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2888
Stary 09.09.2009, 23:13
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa że u nas trener to max 3 lata, gdzie ostatni rok to już dogorywanie.
Dokładnie, parę sparingów do tyłu i trener będzie spalony w oczach mediów. Zmieszany z błotem po kilku następnych straci jakikolwiek szacunek u piłkarzy i kibiców. Będziemy się zastanawiać na 2 miesiące przed mistrzostwami czy nie zmienić go.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując