mozdzierz napisał(a):

Jeśli dobrze pamiętam to nigdy w historii ME nie zdarzyło się aby gospodarz turnieju nie wyszedł z grupy, dobrze prawię?
Mam obawy że zapiszemy się na kartach historii...
|
Na EURO2008 ani Austria ani Szwajcaria z grupy nie wyszły.