Wyświetl pojedynczy post
GNCacek
Member
 
Od: 01.2006
Skąd: B

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2881
Stary 09.09.2009, 23:00
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze pamiętam to nigdy w historii ME nie zdarzyło się aby gospodarz turnieju nie wyszedł z grupy, dobrze prawię?

Mam obawy że zapiszemy się na kartach historii...
Na EURO2008 ani Austria ani Szwajcaria z grupy nie wyszły.
Ładzia, Ładzia, Ładzia jeje
Odpowiedz cytując