Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2879
Stary 09.09.2009, 23:00
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dobrze pamiętam to nigdy w historii ME nie zdarzyło się aby gospodarz turnieju nie wyszedł z grupy, dobrze prawię?

Mam obawy że zapiszemy się na kartach historii...
Austria i Szwajcaria nie wyszły, Belgia o ile dobrze pamietam tez nie wyszła w 2000, wiec raczej sie zdarzyło
Odpowiedz cytując