mozdzierz napisał(a):

Jeśli dobrze pamiętam to nigdy w historii ME nie zdarzyło się aby gospodarz turnieju nie wyszedł z grupy, dobrze prawię?
Mam obawy że zapiszemy się na kartach historii...
|
Austria i Szwajcaria nie wyszły, Belgia o ile dobrze pamietam tez nie wyszła w 2000, wiec raczej sie zdarzyło