Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.09.2009, 17:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
gramy ze Słowacją jak przedszkolacy, albo jak dziewczyny - jeden set wysoko wygrany, drugi wysoko przegrany.
Chyba co poniektórym przypomną się słynne pampersy po słynnym meczu z Serbią. Ale to jest Słowacja!!!
dziwisz sie nasi na 90% wyjda z grupy(czy co tam jest) to troche "marudera" graja + fakt wczorajszego horroru
.....
Odpowiedz cytując