FraMat napisał(a):

gramy ze Słowacją jak przedszkolacy, albo jak dziewczyny - jeden set wysoko wygrany, drugi wysoko przegrany.
Chyba co poniektórym przypomną się słynne pampersy po słynnym meczu z Serbią. Ale to jest Słowacja!!!
|
dziwisz sie nasi na 90% wyjda z grupy(czy co tam jest) to troche "marudera" graja

+ fakt wczorajszego horroru