Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.09.2009, 16:03
a niby kto ma zdobyć złoto jak nie nasi? gramy aktualnie najlepszą siatkę w Europie i pewnie zmierzamy po mistrzostwo Europy.. zresztą koszykarze to samo

dwa złote medale - i niby Polska jest zaściankiem Europy?

przypomnę, że w ręcznej jesteśmy brązowymi medalistami

nasze sporty drużynowe są zajebiście mocne!
Odpowiedz cytując