a niby kto ma zdobyć złoto jak nie nasi? gramy aktualnie najlepszą siatkę w Europie i pewnie zmierzamy po mistrzostwo Europy.. zresztą koszykarze to samo
dwa złote medale - i niby Polska jest zaściankiem Europy?
przypomnę, że w ręcznej jesteśmy brązowymi medalistami
nasze sporty drużynowe są zajebiście mocne!