Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
A.C.A.B
Member
Od: 10.2008
Skąd: Krakow
Offline
#
11009
09.09.2009, 13:56
dawno temu założyłem sobie profil na Naszej - Klasie.
Lecz zapomniałem loginu i hasła .
Jak mogę to odzyskać albo usunąć konto?
Proszę o odpowiedź.!!
A.C.A.B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A.C.A.B
Znajdź inne posty napisane przez A.C.A.B