Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#608
Stary 09.09.2009, 09:48
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1-3

Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Singlar
Bramki: Paweł Brożek, Sobolewski, Kirm
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 11.09.2009 o godz. 19:36.
Tylko Wisła!