Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 09.09.2009, 06:06
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Wtrace 3 grosze, bo pukacz czolek mogl nie zrozumiec sensu mojej wypowiedzi. Przed akcja z flagami zdarzaly sie incydenty, nazwijmy to sprzetowe, gdzie osoby od nas byly atakowane przez kibicow Wisly.
Incydenty jakich wiele, dla was pewnie nic szczegolnego, ale fakt jest faktem jedna ze stron nie potrafi/nie chce walczyc na normalnych warunkach. Akcja-reakcja, proste.
Faktycznie dziwne porownanie. Po wojnie czesc zbrodniarzy zostala osadzona, bowiem niedoszle ofiary mogly zeznawac i wspolpracowac z organami scigania. Jak to sobie wyobrazasz w naszym swiatku? Mamy na psach wskazywac palcem tych, ktorzy mieli w rekach siekiery?
Troche masz, a troche nie. Jesli ktos jest niehonorowy w stosunku do nas, to odwdzieczamy mu sie tym samym i spora czesc z "najlepszych i najbardziej honorowych kibicow w Polsce" nie ma z tego powodu wyrzutow sumienia.

E:

Cale szczescie, ze ktos tu ma leb na karku.Przyklad: Rozgrywki Pucharu Ekstraklasy zostaly zakonczone i jakos nikomu nie spieszy sie,by ponownie je zorganizowac. A przypomne, ze w pierwszym sezonie zostaly zbojkotowane przez wiekszosc ekip. Odpuszczono wyjazdy, oprawy, doping i oflagowanie.
Bez urazy, ale dawno nie czytałem równie żenującej odpowiedzi.

Jak w przedszkolu...
Odpowiedz cytując