Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
10999
08.09.2009, 23:26
Hdj - 1000 , akg , technics i senki też , jak coś to mogę ci napisać jutro dokładanie modele bo teraz spać mi sie che xd
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD