Temat
:
Buciki
Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
125
08.09.2009, 19:54
LuKaS TSW
napisał(a):
http://allegro.pl/item733741588_buty..._lopa1024.html
ma ktoś z Was może takie obuwie? jeśli tak to poproszę o jakieś opinie na temat tego modelu
Ja mam takie buty, noszę codziennie, słońce czy deszcz, i bez uszkodzeń- skoro przy mnie się nie rozwaliły przez ponad pół roku, to znaczy że są bardzo wytrzymałe. Są w miarę lekkie, stopa się nie poci, a więc polecam
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Micek14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Micek14
Znajdź inne posty napisane przez Micek14