|
vacs niby wydaje sie to smieszne i zenujace ale jak pomyslec to pewnie ich nie raz poproszono zeby ustapili z tych miejsc i przeslzi tam gdzie maja bilety, skoro nie posluchali to bardzoi dobra kara, trzeba bydlo wygnac ze stadionow bo nie moze byc tak ze jak ktos jest silniejszy to sobie siada gdzie chce i mu sie nikt nie postawi bo sie boi...
PS Moimz dnaiem wlasnie od takich malych czynow sie zaczyna. Ochrona poprosila ich zeby sie przenisli oni nie posluchali- hmm pewnie pomysleli jacy to sa fajni i bezkarni, na nastepny mecz taki koles wniesie race bo bedzie myslal ze stoi ponad prawem, zamaskuje sie szalikiem pozniej rzuci cos na boisko itd itd jak jest prawo to trzeba go przestrzegac a nie traktowac je wybiorczo. Nie wolno wchodzic na boisko to sie nie wchodzi nie wolno zajac cyzjegos miejsca na trybunach to sie nie zajmuje, jakby takie małe wybryki były akceptowane to doszlibysmy do tego ze krasc komus 100 zł nie mozna ale 10 zł to przeciez nic takiego...
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 08.09.2009 o godz. 19:27.
|