SZYMEK_TSW napisał(a):

przedruk z Super Expresu ;]
Jakoś nie wydaje mi się żeby bilety cenowo były jakoś strasznie zróżnicowane, oraz żeby ktoś z biletem niższej klasy mógł trafić na miejsca o wyższym poziomie cenowym. Czyli jak rozumiem jesteś za tymi ludźmi którzy u nas na stadionie kupują najlepsze miejsca na pod sektor D3 i tam chcą siedzieć
|
cena biletów na mecz z Irlandia Północną od 60 do 160 ... to jednak jak dla mnie straszna roznica jest. A sektor d3 za bardzo tu nie ma nic do rzeczy bo to młyn- kazdy kto kupuje bilet zdaje sobie sprawe jaka jest tam atmosfera, poza tym wszedzie jest trabione ze d3 to sektor dla fanatykow. Repra to cos zupełnie innego, kupujesz bilet i chcesz tam siedzieć, proste i logiczne...