Wyświetl pojedynczy post
cantoro11
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4439
Stary 08.09.2009, 14:27
Fuks napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4039704932.jpg

jest mi ktos w stanie powiedziec w ktorym miejscu jest ta dziura w trybunie patrzac od strony A/B ?
Bo chyba na wyjscie jest to za niskie, chyba ze są tutaj schody jakos schowane i ich nie widac...
oczywiście jest to wejście na drugie piętro trybuny, tylko Ci się wydaje, że jest to za niskie
Odpowiedz cytując