Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
cantoro11
Member
Od: 11.2006
Offline
#
4439
08.09.2009, 14:27
Fuks
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4039704932.jpg
jest mi ktos w stanie powiedziec w ktorym miejscu jest ta dziura w trybunie patrzac od strony A/B ?
Bo chyba na wyjscie jest to za niskie, chyba ze są tutaj schody jakos schowane i ich nie widac...
oczywiście jest to wejście na drugie piętro trybuny, tylko Ci się wydaje, że jest to za niskie
cantoro11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cantoro11
Znajdź inne posty napisane przez cantoro11