Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 08.09.2009, 14:16
Rozkmińcie jakie kary ludzie dostali za odpalenie racy, zasłonięcie sie szalikiem i bycie pijanym:
http://sport.onet.pl/0,1262245,2039174,wiadomosc.html !!


pa-ra-no-ja

Wisła
Odpowiedz cytując